Rodzice – opinie

Głosy rodziców :: opinie o nas

Mój syn cierpi na złożone zaburzenia integracji sensorycznej, nie mówi, źle się rozwija. Zawsze jest niechętny nowym miejscom i wyzwaniom – ale zdecydowanie zajęcia w Gai polubił – pędzi na nie z uśmiechem na twarzy, bacznie obserwuje, a po zajęciach wydaje się spokojniejszy. Bardzo podoba mi się przyjazna formuła dla dzieci, kolorowe, interesujące rekwizyty np. spadochron, obecność innych dzieci, brak wymagań i nakazów a jedynie dobra zabawa. Bartek od urodzenia lubił i reagował na muzykę – ten efekt po zajęciach na pewno się wzmocnił. Dla mnie najważniejsze jest jego stopniowe otwieranie się, utrata lęku przed nowymi osobami i miejscem.

Mama Bartka (3,5 roku)
Mama Bartka (3,5 roku)

Podoba mi się bardzo profesjonalizm prowadzących, radość dziecka z tych zajęć, miła atmosfera zajęć, wspólne śpiewanie, pomysłowość prowadzących, ciekawe zabawy muzyczno­taneczne. Jasiu lubi tańczyć, wykazuje poczucie rytmu i zainteresowanie instrumentami muzycznymi. Bardzo dobre zajęcia, trzymajcie tak dalej.

Krzysztof Legutko (tato Jasia)
Krzysztof Legutko (tato Jasia)

Ciekawe zajęcia – zawsze różne, a mimo to powtarzalne, co jest bardzo potrzebne małemu dziecku. Bardzo podoba mi się serdeczne, indywidualne podejście do każdego studenta, brak przymusu uczestnictwa w danej części, przestronna sala. Efekty zajęć: podrygiwanie do melodii, „wymuszanie” śpiewania kołysanki, taniec.

Ida Najgeburska - Białek
Ida Najgeburska - Białek

Cieszę się bardzo, że udało nam się trafić do Gai! To nieoceniona, cotygodniowa dawka muzyki i zabawy w gronie sympatycznych i życzliwych ludzi! Podoba mi się różnorodność zabaw muzycznych oraz akompaniament różnych instrumentów. Cenię sobie też tempo na zajęciach, które zwykle nie pozwala dzieciom się znudzić. Dziecko już po pierwszych zajęciach zaczęło śpiewać w domu. Zapamiętuje melodie z zajęć i nie krępuje się śpiewając lub tańcząc. Powtarza wszystkie usłyszane dźwięki, melodie czy rytmy.

Ewelina Tutka
Ewelina Tutka

Co nam się najbardziej podoba na zajęciach Gai? – dopowiedź dziecka: Pani Kasia i Pani Agatka 🙂 Oprócz tego ciekawa forma zajęć: tańce z chusteczkami, wstążkami. Dzieci mogą korzystać z różnych instrumentów i zaobserwować jakie wydają one dźwięki. Córeczka śpiewa piosenki, których nauczyła się na zajęciach. Nuci nowe melodie, które usłyszała na zajęciach.

Katarzyna Lasoń
Katarzyna Lasoń

Brawo za profesjonalne podejście i osobowość prowadzących. Organizacja wspaniała, dojazd na „6”.

Aleksandra Kaszuba-Maćkowska
Aleksandra Kaszuba-Maćkowska

Masz pytania odnośnie naszego Centrum?

Wszelkie zapytania prosimy kierować na naszego maila bądź drogą telefoniczną. Odpowiemy na wszystkie formy kontaktu.
Zobacz również nasz regulamin.

Przejdź do kontaktu